ثبت سفارش

تعرفه خدمات غیر حضوری

 ثبت سفارش

 

تعرفه خدمات غیر حضوری :

طراحی و خلق شخصیت برای برندها

خلق کاراکتر کارتونی که می تواند الهام گرفته از نماد انسانی ، یا حیوانی و اشیاء ، تخلیلی باشد یا ترکیبی از همه موارد .

سفارش غیر حضوری :

طرح معمولی بر اساس توضیحات و در خواست و پیشنهاد سفارش دهنده که حداکثر 5 طرح رنگی کار خواهد شد و در قالب فرمت تصویری PSD , TIF , JPG , EPS ( یکی از این فرمت ها ) طراحی و در قالب فایل برای سفارش دهنده ارسال می شود اجرت این کار از 35 میلیون ریال .

سفارش غیر حضوری :

طرح ویژه بر اساس توضیحات و در خواست و پیشنهاد سفارش دهنده که حداکثر 5 طرح رنگی و حداقل 30 اتود ( پیش طرح ) کار خواهد شد و در قالب فرمت تصویری PSD , TIF , JPG , EPS ( یکی از این فرمت ها ) طراحی و در قالب فایل برای سفارش دهنده ارسال می شود اجرت این کار از 65 میلیون ریال الی 600 میلیون ریال . در این نوع سفارش در صورت عدم رضایت سفارش دهنده تا قانع شدن مشتری طرحی ادامه خواهد یافت با ضمانت .

سفارش حضوری :

طرح حرفه ای بر اساس توضیحات و در خواست و پیشنهاد سفارش دهنده که به مدت یک ماه کاری هر هفته 30 اتود و چند طرح رنگی تا رضایت و انتخاب کامل مشتری طراحی خواهد شد و خروجی کار علاوه بر فرمت های تصویری PSD , TIF , JPG , EPS ( همه موارد ) بعد از انتحاب طرح خروجی کار غیر فرمت تصویری طرح سه بعدی نیز ارایه میشود ، نرخ این نوع سفارش حداقل 600 میلیون ریال بوده و بر اساس پرداخت 10% از طریق بخش ثبت سفارش با حضور در دفتر کار مشتری ضمن مشاوره و رویت نمونه های قبلی حرفه ای مذاکره و طراحی انجام خواهد شد .

تعرفه خدمات طراحی کارتون :

غیر حضوری و ارسال از طریق اینترنت و پیک :

کلیه طراحی های کارتون و کاریکاتور های آموزشی ، پیام رسان ، تبلیغاتی ، بروشور و پوستر و طرح های یک صفحه ای به شکل غیر حضوری و از طریق بخش ثبت سفراش پذیریش می شود و فقط انجام کار طراحی می باشد .

کارتونهای بدون نیاز به کار گرافیکی ( مخصوص طراحان ) حداقل سفارش 3 طرح هر طرح 400 هزار تومان ریال

برای سفارشهای بیشتر از 3 طرح تا 20 طرح مبلغ 300 هزار تومان در نظر گرفته شده است .

در صورت نیاز به انجام کار گرافیکی ( خروجی برای چاپ ) با فرمت CMYK مبلغ 30% به تعرفه اضافه خواهد شد .

سایر طراحی های که نیاز به مذاکره و گفتگو حضوری داشته و تعداد صفحات آن بیشتر از یک یا دو صفحه است مثل : بروشور ، کاتلوگ ، و سایر خدمات طبق لیست نیاز به حضور در دفتر مشتری می باشد که متقاضی می بایست 10% مبلغ سفارش را از طریق بخش ثبت سفارش پرداخت نماید ، کارشناسان مجموعه به همراه مدیر مجموعه پس از تعین وقت حضوری اعلامی مشتری در ددفرت و لوکیشن اعلامی مشتری حضور پیدا خواهند کرد .

 

لیست خدمات

پاسخگوی 24 ساعته آنلاین : 09016650528

تلگرام : 09397396955

 ثبت سفارش

 

لبخندکاغذی : سایتی برای برندها و صاحبان مشاغل ، طراحان 

با تولیدات و دیزاین بکر و تخفیف فراوان

اطلاعات تماس

تماس با لبخند کاغذی 

ش تهران - شهرک غرب

ت -66374239 - 021

ت - 37665005- 051

جستجو